Popularne baterie umywalkowe w 2023 roku!

Aranżacje łazienek wcale nie musza być nudne. Świadczą o tym modne baterie umywalkowe, dostępne w ofertach producentów na 2023 r. Puść więc wodze fantazji i zadbaj o cieszący oko wystrój swojej łazienki! Na które baterie łazienkowe warto postawić w tym sezonie? Podpowiadamy popularne rozwiązania i przybliżamy najnowsze trendy.

Minimalizm nadal w modzie

W wystroju wnętrz nadal panuje styli minimalistyczny. Oznacza to, że taki design łazienek będzie modny również w 2023 r. U zwolenników minimalistycznych rozwiązań z pewnością sprawdzi się armatura w stonowanych kolorach i prostej formie. Takie nowoczesne baterie zapewniają nie tylko wysoki poziom estetyki, ale również i funkcjonalność. Decydując się na taki styl, warto wybrać takie same baterie do łazienki. W popularnych liniach przewidziana została zarówno bateria do umywalki łazienkowej, jak i bateria natryskowa czy wannowa. Jeśli zdecydujesz się wybrać modele baterii z jednej linii, stworzą one harmonijną całość i uzupełnią wybraną aranżację.

umywalka nablatowa

Styl i charakter w każdej łazience!

Detale to niezwykle istotna część w aranżacji każdego pomieszczenia, również i łazienki. Dzięki nim możemy uzyskać klimat rodem z najlepszego salonu SPA. Na współczesnym rynku znajdują się baterie umywalkowe które łatwo dopasować do każdej aranżacji.

Bateria umywalkowa stojąca może być zarówno kanciasta, jak i smukła, delikatna i subtelna. Dużą popularnością cieszą się również wyposażenia łazienki w jednym kolorze. Można więc zakupić białe baterie, choć ten element wyposażenia w ciemniejszej barwie zdobywa coraz większą popularność. Wnętrza klasyczne i skandynawskie będą wymagały armatury łazienkowej w kolorze srebrzystoszarym. Decydując się na nowoczesne aranżacje, zdecydowanie lepiej wybrać czarne baterie łazienkowe.

Nowoczesne baterie łazienkowe mogą również wpasować się idealnie w styl glamour. Miłośnicy takich rozwiązań mogą wybrać baterie z różowego złota, choć doskonale sprawdzą się tutaj również kolorowe baterie w różnych kształtach. Na rynku bez problemu można znaleźć również coś dla miłośników minionych czasów. Wysokie i niskie baterie w stylu retro pozwolą nadać twojej łazience wyjątkowego charakteru w stylistyce retro, zdobywające coraz więcej zwolenników.

Modne baterie umywalkowe w 2023 r.

W 2023 r. warto wybrać baterie umywalkowe w kolorze gun metal, czyli głębokim odcieniu połyskującej szarości. Decydując się na zakup takich baterii, należy liczyć się z ich prostą i surową formą, będącą charakterystycznym elementem tego rodzaju armatury. W dalszym ciągu popularny będzie również mosiądz oraz baterie chromowane. Wśród popularnych modeli baterii umywalkowych nie zabraknie także kolorów matowych, które umożliwiają ciekawą aranżację wnętrza. Nic dziwnego, że coraz częściej zaczynają one pojawiać się w ofertach sprawdzonych producentów. Mat to ciekawe rozwiązanie w przypadku złotych baterii, które sprawdzają się doskonale w łazienkach utrzymanych w stylu glamour. Z kolei czarny mat idealnie sprawdzi się w nowoczesnej aranżacji oraz w pomieszczeniach w stylu loftowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 5 =